Indigo 4701-11  Duvar Kağıdı
Indigo 4701-11  Duvar Kağıdı

Indigo 4701-11 Duvar Kağıdı

0,00
Marka : WALLPRO
İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺470,10(KDV Dahil)
İndirimli : ₺414,80(KDV Dahil)
detaywp

Malzeme Kağıt
Kullanım Yeri Duvar
Kalite  A Kalite / Vinly
Kargo Bilgisi Ücretsiz Kargo
Silinebilir  Evet
Ölçü 106cm*10,6m (10m²)
Kapladığı Alan 10.6m2
Fiyatlandırma  1 Rulo
 

Önemli NOT: Bu sitede yer alan resimler tasarım, baskı tekniklerinden dolayı orjinal ürünlerin renk tonlarında %5 değişiklik gösterebilir.

Kutu içinde zarar görmeyecek şekilde anlaşmalı kargo ile gönderilir. 

 

Teslimat Bilgileri

Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından bize ulaştırılacak ve ürünlerin değişimi yapılacaktır.Değişim veya iade işleminiz için Walldex Müşteri Hizmetlerine Ulaşarak Bilgi Alabilirsiniz. Sipariş oluşturduğunuz ürünler satın alma ekranlarında size gösterilen tarih / tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

 

  

İndigo Duvar Kağıdı Özellikleri

Nonwowen kağıttan üretilmiştir. Leke ve kir tutmaz.Lekeler kolaylıkla çıkabilmektedir. %100 oranında silinebilir ve hijyeniktir. Hava alabilen duvar kağıtlarının güneş ışığına dayanıklılığı vardır ve hiçbir şekilde solmaz. Sağlıklı ve doğaldır anti-bakteriyel, nefes alabilen özelliklere sahiptir. Akustik ve ses emici özelliği vardır. Kanserojen madde içermez ve koku yapmaz. Üretimleri Renk ve desen baskısı yapılan birinci hamur kağıttan yapılmıştır.

İndigo Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır?

İşlenebileceği duvar yapısı:Çok bozuk olmayan hafif pürüzlü duvarlarda ve saten alçılı düz duvarlarda kullanılmasını tavsiye ediyoruz.Genelde duvarlar yıllarca defalarca boyanmış oluyor ve düzleşmiş oluyor bu tip duvarlarda da kullanılabilir fakat bu duvar kağıtları vinil (plastik) dokuda olduğu için mutlaka yan yana sıfır işlenir bu sebepten dolayı duvarın düzgün olmasına dikkat edilmelidir.

Duvara işlenmesi: Desenler yan yana sıfır işlenir.

Benzer Ürünler